وکالت

0
0

سلام

من به یک وکیل از بابت فروش خانه ام وکالت داده ام الان به من میگوید با وکالتی که به من دادی خانه را میفروشم و به تو پولی نمیدهم ایا میتواند همچین کاری بکند؟چکار میتوانم بکنم راهنمایی بفرمایید

  • farnaz درخواست شده در 7 ماه پیش
  • آخرین ویرایش 7 ماه پیش
0
0

سلام وقت بخیر

طبق ماده667و668 قانون مدنی وکیل باید مصلحت موکل خود رارعایت کند و حساب  ایام وکالت خودرا بپردازد

و با توجه به این مواد میتوانید پول خانه خودرا  از طریق دادگاه حقوقی از وکیل دریافت کنید

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

برای ارسال لطفا ابتدا وارد خود شوید.

فهرست