سلب حضانت

0
0

سلام

من یک دختر هشت ساله  و یک پسر سه ساله دارم پدرشون معتاد و تریاک میکشه و ترکمون کرده الان میخوام حضانت بچه ها با من باشه  چیکار کنم ؟

  • ثریا ماهوری درخواست شده در 2 ماه پیش
  • آخرین ویرایش 2 ماه پیش
0
0

سلام وقتتون بخیر

حضانت پسر شما که تا سن 7 سالگی با شماست و پس از سن 7 سالگی. دختر تا 9 سالگی و پسر تا 15 سالگی حضانتشون با پدر است اما براساس ماده 1173 قانون مدنی اعتیاد به مواد مخدر یکی از موارد سلب حضانت میباشد لذا به دلیل اینکه مصلحت فرزند به خطر می افتد میتوان از او سلب حضانت کرد

و پس از سن 9 سالگی برای دختر و سن 15 سالگی برای پسر خودشان میتوانند تعیین کنند نزد پدر باشند یا مادر

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

برای ارسال لطفا ابتدا وارد خود شوید.

فهرست