حضانت فرزند بعد از فوت پدر

0
0

سلام دخترم هشت سالش هست و یک ماه پیش پدرش که همسر بنده بودند فوت کردن حالا پدر شوهرم دخترم رو برده خونشون و میگه حضانتش با منه میخواستم بدونم حضانت دختر من الان با کیه؟

  • بهاره درخواست شده در 2 ماه پیش
  • آخرین ویرایش 2 ماه پیش
0
0

سلام.وقتتون بخیر

از وحدت ملاک تقدیم مادر بر پدر در حضانت اطفال زیر هفت سال و عدم تعارض حضانت مادر با ولایت جد پدری و اطلاق ماده 1171 قانون مدنی( در صورت فوت یکی از ابوین حضانت طفل با آنکه زنده است خواهد و هر چند متوفی پدر طفل بوده و برای او قیم معین کرده باشد)حضانت طفل به مادر میرسد.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

برای ارسال لطفا ابتدا وارد خود شوید.

فهرست